Temat *
Imię *
Treść *
Weryfikacja * Captcha ImageReload Image
   
 

EWA KRÓL: opinia

Kancelaria Pani Lilianny Felczyńskiej-Fiks prowadziła sprawę likwidacji Fundacji,jestem bardzo zadowolona z pracy wyżej wymienionej kancelari,sprawa była prowadzona bardzo sprawnie i fachowo.Obsługa bardzo miła.Polecam wszystkim tę kancelarię.

sobota, 13, maj 2017

Lucyna: Dłużnik ze Szwajcarii

Dziękuję za podjęcie się "niemożliwej" sprawy. Za poradę i za profesjonalne podejście.

czwartek, 18, sierpień 2016

Anna: Sąd Pracy

Dziękuje serdecznie za profesjonalne podejście do sprawy i rzetelną pomoc w rozwiązaniu sporu. Pozdrawiam

niedziela, 03, styczeń 2016

Krzysztof: sprawa rozwodowa

Pani Mecenas to osoba bardzo solidna, skuteczna i posiadająca ogromny zasób prawnej wiedzy. Dziękuję bardzo za udzieloną pomoc i możliwość uwolnienia się od koszmaru mojego życia.

wtorek, 01, grudzień 2015

Krzysztof G.: Sprawa rozwodowa i nie tylko...

Dziękuję serdecznie Pani Mecenas za pracę i trud włożoną w moją ciężką i skomplikowaną sprawę rozwodową trwającą niemal trzy lata. W miedzy czasie musiałem wraz Panią "zawalczyć" z komisariatem, komendą powiatową i dopiero KWP dokonało rozstrzygnięcia na moją korzyść. Polecam Panią Mecenas jako profesjonalistę w każdej dziedzinie i nie zapomnę co Pani dla mnie zrobiła. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

piątek, 21, sierpień 2015

Małgorzata: podział majątku,dział spadku i zniesienie współwłasności

Każdemu życzę tak wspaniałej obrony!.Jestem bardzo wdzięczna za włożoną pracę i jeszcze raz

sobota, 05, maj 2012

lipinska -domeracka katarzyna: sprawa rozwodowa i o dziecko

Bardzo dobra i skuteczna adwokatka, pomogla mi w sprawie rozwodowej i odzyskać dziecko.

poniedziałek, 04, czerwiec 2012

Kamil: Zadośćuczynienie z tytułu wypadków

Pani Mecenas bardzo mi pomogła uzyskać odszkodowanie za poniesione straty w wyniku wypadku samochodowego. Jej profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę sprawiły, że bardzo szybko i z dużym powodzeniem przebrnąłem przez wszystkie formalności.

czwartek, 17, styczeń 2013

Natalia: Zadośćuczynienie z tytułu wypadków

Pani Lilianna w rzeczowy i profesjonalny sposób podeszła do sprawy. Dzięki jej pomocy bardzo szybko uzyskałam odszkodowanie, w kwocie która przerosła moje oczekiwania. Dziękuję Pani Adwokat.

czwartek, 17, styczeń 2013

Dawid: wypadek samochodowy

Pani Mecenas poświęciła wiele czasu i sił w mojej sprawie, za co jestem dozgonnie wdzieczny.Profesjonalnie podeszła do sprawy, informowała o wszystkich wydarzeniach za co wszystko dziękuje!!!

wtorek, 29, styczeń 2013

ABK: Sąd Pracy

Bardzo dziękuję pani mecenas za profesjonalne i skuteczne sfinalizowanie sprawy w sądzie pracy.

niedziela, 10, luty 2013

Anna Kołakowska: sprawa pracownicza

Rzeczowy i profesjonalny adwokat. Szybko i bez problemów przeprowadziła sprawę.

niedziela, 15, kwiecień 2012

TK: Spadek

Zlecona sprawa byla trudna zwlaszcza ze kontakt z mecenas byl tylko przez email i czasami telefon. Pani Felczynska Fiks okazala sie wspanialym prawnikiem - zlecenie sie zakonczylo korzystnie. Polecam kazdemu z zamknietymi oczami.
 
TK, USA

wtorek, 23, kwiecień 2013

B. gabryjończyk: Egzekucja komornicza

Dzięki profesjonalnej i jaka się okazało bardzo skutecznej pomocy Pani mecenas udało nam się wygrać dość trudną i w dużem mierze precedensową sprawę. Jestem przekonany, że nie każdy mecenas sprostał by temu zadaniu a jednak Pani Lilliannie się udało !! Bez wachania polecam każdemu kto oczekuje skuteczności i profesjonalizmu.

poniedziałek, 13, maj 2013

A.B: Wykroczenie drogowe

Polecam usługi Pani mecenas, jej profesjonalizm i fachowość pozwolila wygrać sprawę karną z policjantami, gdzie każdy z góry skazywał mnie na przegraną. Bardzo dobry kontakt , polecam usługi Pani mecenas !!!

piątek, 31, maj 2013

RM: przestępstwo drogowe

Polecam usługi Pani mecenas. Pani Lilianna wykazała się profesjonalizmem i bardzo dziękuję za pomoc i przeprowadzoną sprawę, tym bardziej że kontakt był ograniczony tylko email i telefon. Polecam każdemu takiego adwokata!!!

piątek, 14, czerwiec 2013

Dorota Salinger: Spadek

My z rodzina mieszkamy w Stanach Zjednoczonych  i mielismy bardzo nieprzyjemna sprawe spadkowa w Piotrkowie Trybunalskim, po zgonie naszej Babci.  Po kilku niedoleznych prawnikach, i paru latach frustracji i beznadziejnego wleczenia sie sprawy, Pani Mecenas Felczynska-Fiks objela sprawe.  W ciagu kilku miesiecy, sprawa byla rozwiazana z pozytywnym rezultatem dla nas.  Pani Mecenas rozwiazala sprawe skutecznie

wtorek, 25, czerwiec 2013

 

Powered by Phoca Guestbook